• Slide
  Şimdi Kayıt Zamanı
  Lea İle Sizde Kazanın
 • Slide
 • Slide
  Şimdi Kayıt Zamanı
  Lea İle Sizde Kazanın
 • Slide
  Siteniz 11 Dakikada Hazır!
  Binlerce firma, dernek, şahıs ve devlet kurumları tarafından tercih edilen web siteci ile sitenizi açın.
 • Slide
  Antalya İzmir Nakliyat, İzmir Antalya Nakliyeci,
 • Slide
  Siteniz 11 Dakikada Hazır!
  Web Siteci

AK Parti Bartın Milletvekili TBMM Adalet Komisyonu Başkanvekili Yılmaz Tunç, Bartın Valisi Sn. Sinan Güner ile birlikte Ankara’da bir dizi ziyaretler gerçekleştirerek Bartın’da devam eden projeler hakkında görüş alışverişinde bulundular.

AFAD BAŞKANINA TEŞEKKÜR ZİYARETİ

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç Bartın Valisi Sinan Güner ile birlikte Ankara’daki ziyaretleri kapsamında ilk olarak AFAD Başkanı Sn. Dr. Mehmet Güllüoğlu’nu ziyaret ederek, Bartın’a verdiği destekleri için teşekkürlerini ilettiler.

ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI

Milletvekili Tunç ve Vali Güner Ankara’daki ziyaretleri kapsamında daha sonra Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcı Mücahit Demirtaş ve Çevre Yönetimi Genel Müdürü Muhammet Ecel’i ziyaret ederek; Katı Atık Bertaraf Sistemi başta olmak üzere Bartın’daki devam eden yatırımları değerlendirdiler.

DOĞA KORUMA VE MİLLİ PARKLAR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürü Sayın İsmail Üzmez’ i Bartın Valisi Sayın Sinan Güner ile birlikte ziyaret eden Milletvekili Yılmaz Tunç Bartın’daki yer alan Milli Parklar ile ilgili sorumluluk sahalarında yürütülen çalışmaları değerlendirdiler.

ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

Milletvekili Tunç ve Bartın Valisi Sn. Sinan Güner ile birlikte Orman Genel Müdürü Bekir Karacabey’i ziyaret ederek Bartın’da Orman Genel Müdürlüğü ile ilgili sorumluluk sahalarında yürütülen çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundular.

 

Paylaş