• Slide
  Şimdi Kayıt Zamanı
  Lea İle Sizde Kazanın
 • Slide
 • Slide
  Şimdi Kayıt Zamanı
  Lea İle Sizde Kazanın
 • Slide
  Siteniz 11 Dakikada Hazır!
  Binlerce firma, dernek, şahıs ve devlet kurumları tarafından tercih edilen web siteci ile sitenizi açın.
 • Slide
  Antalya İzmir Nakliyat, İzmir Antalya Nakliyeci,
 • Slide
  Siteniz 11 Dakikada Hazır!
  Web Siteci

Kurucaşile Minikleri Kaymakam Şeyma POLAT himayesinde; İlimizin Tek Oyuncak Kütüphanesini Aileleriyle Birlikte Ziyaret Etti.

 Kurucaşile Minikleri Kaymakam Şeyma POLAT himayesinde; Mayıs ayında açılan Bartın Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Proje Uygulama Eğitim Merkezi bünyesindeki İlimizin tek oyuncak kütüphanesini aileleriyle birlikte ziyaret etti.
        Kaymakam POLAT, ‘’ Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı yardımlarından yararlanan ailelerimiz ve çocuklarımızla birlikte İlimizin tek oyuncak kütüphanesini ziyaret ettik. Ziyaretimiz kapsamında,İl Sağlık Müdürlüğü personeli tarafından; çocukluk çağı ruhsal  bozuklukları (otizm, özgül öğrenme güçlüğü, dikkat eksikliği hiperaktivite bozukluğu) konularında ailelerimiz bilgilendirildi, çocuklarımız  ise çocuk gelişimi uzmanları eşliğinde kitap okuma etkinliği, oyuncak tanıtımı ve grup oyunları ile eğlenceli vakit geçirdiler.Okul öncesi eğitim, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın eğitim ve öğretim süreci için çok önemli bir süreçtir.Çocuklarımıza hizmet veren merkezin açılışında emeği geçenlere çok teşekkür ediyorum. ‘’Dedi
        Programa Sayın Uzm. Dr. Beyhan GÜNER; ve beraberinde İl Halk Sağlığı Hizmetleri Başkan Yardımcısı Dr. Ebru BAYCIK GÜRBÜZEROL, Bartın Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Feridun GÜLER  katıldı. 
.

Paylaş