• Slide
  Şimdi Kayıt Zamanı
  Lea İle Sizde Kazanın
 • Slide
 • Slide
  Şimdi Kayıt Zamanı
  Lea İle Sizde Kazanın
 • Slide
  Siteniz 11 Dakikada Hazır!
  Binlerce firma, dernek, şahıs ve devlet kurumları tarafından tercih edilen web siteci ile sitenizi açın.
 • Slide
  Antalya İzmir Nakliyat, İzmir Antalya Nakliyeci,
 • Slide
  Siteniz 11 Dakikada Hazır!
  Web Siteci

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, beraberindeki AK Parti Bartın İl Başkanı Turhan Kalaycı, Merkez İlçe Başkanı Ümit Aksakal, İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun, İl Kadın Kolları Başkanı Evren Ayvaz Can ve bazı teşkilat mensupları ile birlikte hafta sonu gerçekleştirilen düğün, sünnet ve cenaze törenlerine katıldı. Yoğun bir hafta sonu geçiren Tunç, en mutlu ve en acı günlerinde hemşehrilerinin yanında oldu.

Bartın’da yoğun programlarına devam eden Milletvekili Tunç, teşkilat toplantıları, esnaf ziyaretleri ve Bartın’da devam eden kamu yatırımlarında gerçekleştirdiği incelemeler başta olmak üzere Bartın’ın il merkezi, ilçe, belde ve köylerine yaptığı ziyaretlerle sürekli halkın içinde olmaya devam ediyor. Milletvekili Tunç bu hafta sonu da yoğun programlarına devam etti. 

Nikâh şahitliği yaptı

Milletvekili Tunç,  yeni çiftlerin en mutlu günlerinde çiftleri yalnız bırakmayarak nikah şahitleri oldu. AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, ilk olarak Bartın Yaşampark düğün salonunda gerçekleştirilen AK Parti Bartın İl Disiplin Kurulu Başkanı Satı Aral’ın oğlu Mustafa ile Kızılkoşan ailesinin kıymetli evladı Gamze’nin nikah şahitliği, AK Parti Bartın İl Başkanı Turhan Kalaycı ile birlikte yaparak, yeni çiftlere iki cihan mutluluğu diledi. Buradan Bartın Grand Astra’da gerçekleştirilen Yatgın ve Demirbaş ailelerinin kıymetli evlatları Elif ile Yasin çiftinin nikah törenine katılan Milletvekili Tunç yeni çiftlere evlilik cüzdanını takdim ederek beraberindeki teşkilat mensupları ile birlikte ailelerini tebrik etti.

Yeni çiftleri ve ailelerini tebrik etti.

Bartın Villapark düğün salonunda gerçekleştirilen Bartın Esenyurt köyünden Çoşkun Yılmaz’ın kızı Elif ile Aydın ailelerinin evlatları Beytullah çiftinin düğün törenine katılan Milletvekili Tunç yeni çiftimizi Allah mesut etsin, bu kutlu yuvayı hayırlı uğurlu eylesin, vatana millete hayırlı evlatlar nasip etsin diyerek, yeni çifte mutluluklar diledi, ailelerini tebrik etti. 

Özardıç ailesinin acısını paylaştı

Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Yönetim Kurulu Üyesi, Eczacı Ahmet Özdardıç’ın eşi, Pınar Optik Sahibi Hamra Özardıç’ın Bartın Şadırvan Camiinde gerçekleşen cenaze törenine katılarak yakınlarına taziyelerini ileten Milletvekili Tunç, “Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun. Ailesine, sevenlerine başsağlığı diliyorum.”Dedi.

 

Paylaş