• Slide
  Şimdi Kayıt Zamanı
  Lea İle Sizde Kazanın
 • Slide
 • Slide
  Şimdi Kayıt Zamanı
  Lea İle Sizde Kazanın
 • Slide
  Siteniz 11 Dakikada Hazır!
  Binlerce firma, dernek, şahıs ve devlet kurumları tarafından tercih edilen web siteci ile sitenizi açın.
 • Slide
  Antalya İzmir Nakliyat, İzmir Antalya Nakliyeci,
 • Slide
  Siteniz 11 Dakikada Hazır!
  Web Siteci
Bayramlar, kardeşlik, birlik ve beraberlik duygularının içtenlikle idrak edilip yaşandığı müstesna günlerdir. Bizi insan ve millet haline getiren vefa, şefkat, merhamet gibi duygularımızdır. Bugünlerde birbirimize elimizi uzatır, kucaklaşır ve gönül kapılarımızı açarız.Bizler bir Kurban Bayramını daha idrak etmekte, bu mübarek günlerin rahmet ve bereketinde buluşmaktayız. 
     Hepimiz için büyük önem taşıyan, birlik ve beraberliğimizi kuvvetlendiren, dostluk ve barış ortamı oluşturan bu bayramı, dayanışma ruhumuzu, kardeşlik bağlarımızı pekiştirecek bir fırsat olarak değerlendirmeliyiz. Bayram günleri, sevme sevindirme günleridir. Bu sevinci ailemizle, dostlarımızla, komşularımızla, kapısının çalınmasını bekleyen  vatandaşlarımızla, Şehit aileleri ve Gazilerimizle birlikte yaşamanın birlik ve beraberlik duygularımızı arttıracağına inanıyorum.
Mübarek Kurban Bayramı’nın tüm insanlığa ve ülkemize barış, sevgi, kardeşlik, huzur, güven, birlik ve beraberlik getirmesini temenni ediyor;
        Bu vesile ile ; vatanı için canlarını veren Şehit ailelerimizin, kahraman Gazilerimizin, aziz milletimizin, kıymetli Kurucaşile’li hemşerilerimizin ve mesai arkadaşlarımın Kurban Bayramını en içten dileklerimle kutlar, sevgi ve saygılar sunarım.
                                                                                                                                                             Şeyma POLAT
                                                                                                                                                            Kurucaşile Kaymakamı

Paylaş