• Slide
  Şimdi Kayıt Zamanı
  Lea İle Sizde Kazanın
 • Slide
 • Slide
  Şimdi Kayıt Zamanı
  Lea İle Sizde Kazanın
 • Slide
  Siteniz 11 Dakikada Hazır!
  Binlerce firma, dernek, şahıs ve devlet kurumları tarafından tercih edilen web siteci ile sitenizi açın.
 • Slide
  Antalya İzmir Nakliyat, İzmir Antalya Nakliyeci,
 • Slide
  Siteniz 11 Dakikada Hazır!
  Web Siteci

Kaymakam Şeyma POLAT’ın 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlama Mesajı 

 Tarihi zaferlerle dolu Yüce Türk Milleti’nin azim ve kararlılığı neticesinde zaferle sonuçlanan 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 97. yıldönümünü kutlamanın heyecanını hep birlikte yaşıyoruz.
        Tarihten silinmek istenen milletimiz, tüm imkânsızlık ve yokluklara rağmen istiklal ve istikbalinden ödün vermeyip, ya istiklal ya ölüm diyerek, kazandığı şanlı zaferi altın harflerle tarihe yazdırmıştır. Bugün de aynı şuur ve ruhla, Devletimizin ve Milletimizin beraberliğine, Ülkemizin bütünlüğüne ve kardeşliğimize  kast eden saldırılara ve terör eylemlerine karşı Milletimiz gereken cevabı verecek ve tek vücut olarak birliğini ve beraberliğini sürdürecektir. Ecdadımızdan bizlere emanet olan vatanımıza ve Cumhuriyetimize sahip çıkmak en önemli görevimizdir.
        Bu duygu ve düşüncelerle başta;Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, bu zaferi bize armağan eden İstiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını, kanlarıyla canlarıyla bu toprakları vatan yapan ve ülkemizin milletiyle bölünmez bütünlüğü için canlarını seve seve feda eden aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyor, ve bütün vatandaşlarımızın 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı kutluyorum.

Paylaş