• Slide
  Şimdi Kayıt Zamanı
  Lea İle Sizde Kazanın
 • Slide
 • Slide
  Şimdi Kayıt Zamanı
  Lea İle Sizde Kazanın
 • Slide
  Siteniz 11 Dakikada Hazır!
  Binlerce firma, dernek, şahıs ve devlet kurumları tarafından tercih edilen web siteci ile sitenizi açın.
 • Slide
  Antalya İzmir Nakliyat, İzmir Antalya Nakliyeci,
 • Slide
  Siteniz 11 Dakikada Hazır!
  Web Siteci

Kaymakam Şeyma POLAT Kurban Bayramı Öncesinde Şehitlerimizin Kabirlerini ve Gazilerimizi Ziyaret Etti. 

Kaymakam Şeyma POLAT, Tokat'ın Reşadiye ilçesinde ve Diyarbakır’ın Lice ilçesinde bölücü terör örgütü mensuplarıyla yaşanan silahlı çatışma sonucunda şehit düşen Piyade Er Nurettin SEVİNÇ ile Piyade Er Turan AKSU’nun kabirlerini,İlçe Jandarma Komutanı Haydar KARABAĞ, İlçe Emniyet Amiri Azmi AKKOÇ,İlçe Müftüsü Recep ŞAHAN  ile  ziyaret etti.
        Kaymakam Şeyma POLAT ve beraberindekiler  Şehit Piyade Er Nurettin SEVİNÇ  ve  Piyade Er Turan AKSU’nun kabirlerinin  başında dualar okudular.
 
      Ardından Kaymakam Şeyma POLAT, Kore Gazimiz Ali AŞIK ve Kıbrıs Gazimiz Uyanık AKGÜNEY ve ailelerini Kurban Bayramı münasebetiyle  evlerinde bayram ziyaretinde bulundu.
      Kaymakam Şeyma POLAT ;‘’ Devletimizin imkanları dahilinde; şehit ailelerimizin ve gazilerimizin her türlü sıkıntı ve sorunlarının giderilmesi için ellerinden geleni yapmaya hazır olduklarını, vatanı için canını feda eden şehitlerimizin asla unutulmayacağını, şehit ailelerimize ve gazilerimize kapısının her zaman açık olduğunu ifade ederek, "Şehitlerimize Allah'tan rahmet, gazilerimize de hayırlı bir ömür geçirmelerini temenni ediyorum.’’ dedi.

Paylaş