• Slide
  Şimdi Kayıt Zamanı
  Lea İle Sizde Kazanın
 • Slide
 • Slide
  Şimdi Kayıt Zamanı
  Lea İle Sizde Kazanın
 • Slide
  Siteniz 11 Dakikada Hazır!
  Binlerce firma, dernek, şahıs ve devlet kurumları tarafından tercih edilen web siteci ile sitenizi açın.
 • Slide
  Antalya İzmir Nakliyat, İzmir Antalya Nakliyeci,
 • Slide
  Siteniz 11 Dakikada Hazır!
  Web Siteci

Bugün, Cumhuriyetimizin ilan edilişinin 96. yıldönümünü büyük bir sevinç ve gururla kutlamanın heyecanını yaşıyoruz. En zor şartlara ve bütün imkânsızlıklara rağmen hiçbir zaman umutsuzluğa kapılmayan, bağımsızlığından asla taviz vermeyen, inanç ve kararlılıkla sürdürdüğü Milli İstiklal Mücadelesini zaferle neticelendirmiş büyük bir milletin evlatlarıyız. Bu eşsiz zafer üzerinde yükselen Cumhuriyetimiz hiç kuşkusuz, ebediyen yaşayacak. Biz de devraldığımız bu değerli mirası aynı yüksek ruh ve şuurla her geçen gün daha da güçlendirerek yaşatacağız.

Ülkemizi Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün işaret ettiği muassır medeniyetler seviyesinin ötesine taşıma kararlılığımız ile bu hedefe bugün çok daha yakınız. Cumhuriyetimizi bütün değer ve kurumlarıyla özümseyen aziz milletimiz, birlik ve beraberlik içerisinde, Türkiye’yi çağdaş dünya devletleri içinde hak ettiği saygın konuma yükseltmek için gerekli olan iradeyi her zaman ortaya koymaya devam edecektir.
Cumhuriyetimizin temel değerlerini her türlü sosyal ve siyasi tartışmanın üzerinde tutmaya devam edeceğiz. İnanıyorum ki bundan sonra da, çağdaşlaşma hedefleri doğrultusunda çok daha büyük mesafeler kat edecek, çok daha büyük başarılarla Cumhuriyetimizi taçlandıracağız.

Bizi aydınlık geleceğimize taşıyan bu inançla, temelleri Şanlı İstiklal Mücadelemizle atılan Cumhuriyetimizin ilelebet yaşaması dileğiyle 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızı kutluyorum. Bu anlamlı günde, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere İstiklal Mücadelemizin bütün kahramanlarını, eşsiz fedakârlıklarıyla milletimizin gönlünde ölümsüzleşen bütün şehit ve gazilerimizi rahmetle, minnetle ve şükranla anıyor, ruhlarının şad olması dileklerimle sizleri sevgi ve saygılarımla selamlıyorum.

Paylaş