• Slide
  Şimdi Kayıt Zamanı
  Lea İle Sizde Kazanın
 • Slide
 • Slide
  Şimdi Kayıt Zamanı
  Lea İle Sizde Kazanın
 • Slide
  Siteniz 11 Dakikada Hazır!
  Binlerce firma, dernek, şahıs ve devlet kurumları tarafından tercih edilen web siteci ile sitenizi açın.
 • Slide
  Antalya İzmir Nakliyat, İzmir Antalya Nakliyeci,
 • Slide
  Siteniz 11 Dakikada Hazır!
  Web Siteci

CHP Bartın Milletvekili Av. Aysu Bankoğlu, CHP Bartın İl Başkanı ve Amasra Belediye Başkanı ile TBMM'de CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu Ziyaret Etti.

 

CHP Bartın Milletvekili Av. Aysu Bankoğlu, CHP Bartın İl Başkanı Selim Karakaş ve Amasra Belediye Başkanı Recai Çakır ile CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na Türkiye Büyük Millet Meclisi'ndeki makamında bir ziyaret gerçekleştirdiler.

 

Konuya ilişkin olarak açıklama yapan Bankoğlu, “CHP Bartın İl Başkanımız Selim Karakaş ve Amasra Belediye Başkanı Recai Çakır ile Ankara’daki buluşmamız çok verimli geçti. Birlikte Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu TBMM’deki makamında ziyaret ettik. Gerek ülke gündemine ilişkin gelişmeleri gerekse şu anda, Bartın ve Amasra özelindeki bilgilerimizi paylaştık. Sayın Kılıçdaroğlu, bölgedeki yurttaşların öncelikli sıkıntılarını ve beklentilerini ayrıntılarıyla öğrenmek istedi. Yerel seçimler sonrası CHP’nin elde ettiği başarının ardından yurttaşlara hizmet etmek noktasında Türkiye'nin farklı noktalarında çıkarılan engeller üzerine bilgi alışverişimiz oldu.”

 

Geçtiğimiz günlerde Amasra Belediyesi’nin Çankaya Belediyesi ile yaptığı Kardeş Belediye protokolüne değinen Amasra Belediye Başkanı Recai Çakır ise, “Genel Başkanımız, Türkiye’nin en gözde belediyelerinden Çankaya Belediyesi ile çok güzel bir iş birliğimiz olduğunu biliyordu. Buna ilişkin kendisine detaylı bilgi verdik. Çankaya Belediye Başkanı Sayın Alper Taşdelen ve ekibinin, Amasramıza yaptıkları ziyareti ve incelemelerini aktardık. İki değerli ilçe arasında gerçekleştirilmesi planlanan projelerden bahsettik. Böyle bir birlikte çalışmanın CHP’nin yerel yönetim anlayışına yakışan sosyal, kültürel, turistik ve ticari faydalarını dile getirdik.” açıklamasında bulundu.

 

Son olarak söz alan Bankoğlu işe şu ifadelerde bulundu: “Elbette CHP olarak tüm çalışmalarımızın özünde hak, hukuk, adalet ve şeffaflık olacağını tekrar ettik. Yurttaşlarımızın tamamı, bizim için değerlidir. Kendine değil, kentine çalışan partililerimizle gurur duyduğumuzu özellikle ifade ettik. Sayın Kılıçdaroğlu’nun yoğun ülke gündemi ve programında bize zaman ayırmış olmasından duyduğumuz mutluluğu belirttik.”

 


 

Paylaş