• Slide
  Şimdi Kayıt Zamanı
  Lea İle Sizde Kazanın
 • Slide
 • Slide
  Şimdi Kayıt Zamanı
  Lea İle Sizde Kazanın
 • Slide
  Siteniz 11 Dakikada Hazır!
  Binlerce firma, dernek, şahıs ve devlet kurumları tarafından tercih edilen web siteci ile sitenizi açın.
 • Slide
  Antalya İzmir Nakliyat, İzmir Antalya Nakliyeci,
 • Slide
  Siteniz 11 Dakikada Hazır!
  Web Siteci

AK Parti Bartın Milletvekili Tunç Bartın Yanaz Köyü geleneksel karakucak güreş müsabakalarını izleyerek, finale kalan güreşçilere madalyalarını takdim etti.

Bartın Merkez Yanaz Köyü’nde geleneksel olarak Bayramın 5.günü gerçekleşen karakucak güreş müsabakalarını AK Parti Bartın İl Başkanı Turhan Kalaycı, İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun, il başkan yardımcısı Ayhan Tepe ile birlikte katılan Milletvekili Tunç, “Yanaz Köyü Karakucak Bayram Güreşlerinde yine heyecan, rekabet, centilmenlik vardı, organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ediyor, güreşçilerimize başarılarından dolayı kutluyorum.” Dedi.

Yoğun ilginin olduğu güreş müsabakalarını izleyen seyircileri tek tek selamlayan Milletvekili Tunç yaptığı konuşmada “Yanaz güreşleri meşhurdur. Ata sporumuz güreşimizi gelecek nesillere aktaran köyümüz ve çevre köyleri ile beraber burada birlik ve beraberlik tablosunu gururla seyrediyoruz. Hepinize çok teşekkür ediyoruz. Bir bayramı daha geride bıraktık, geçmiş bayramınızı tebrik ediyorum. Cenabı Allah huzur içerisinde sağlık içerisinde çocuklarımızla beraber neşe içerisinde nice bayram nasip eylesin inşallah. Ülkemizin huzurunu bozmak isteyenlere fırsat vermesin, ülkemiz hep ileri gitsin. Milletimiz daha güçlü olsun. Bu güne kadar olduğu gibi sizlerden aldığımız destekle sizden aldığımız güçle memleketimize hizmet etmeye devam edeceğiz. Bugün güreşlere katılan tüm sporcularımıza teşekkür ediyoruz, bu bir cesaret işi küçüğünden başpehlivanına kadar katılan güreşçilerimize başarılar diliyoruz, onları tebrik ediyoruz bu organizasyonda emeği geçen herkese huzurlarınızda çok teşekkür ediyoruz.”Dedi.

Geçen yıl Yanaz Köyü Karakucak Güreşleri Başpehlivanı  Mert Gülbay ile Bartın Üniversitesi sporcularından İbrahim Kitapçı’nın mücadele ettiği final karşılaşmasında Başpehlivan İbrahim Kitapçı oldu, madalyasını Milletvekili Tunç’tan aldı.

 

MİLLETVEKİLİ TUNÇ GELENEKSEL BAYRAM TURNUVASI ETKİNLİKLERİNE KATILDI

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Kozcağız Aşağıdere Köyünde düzenlenen Kurban Bayramı Turnuvası etkinliklerine katıldı, turnuvada finale kalan takımlara kupa ve madalyalarını takdim etti.

Bartın Kozcağız Aşağıdere Köyü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği(BAKAŞDER) ile Köy muhtarı Zafer Aydın öncülüğünde Bayram etkinlikleri kapsamında düzenlenen futbol turnuvasında final maçını izleyerek kupa ve madalya töreninde katılan Milletvekili Tunç, “Bartın Aşağıdere Köyünde futbol turnuvasında sporsever hemşehrilerimizle birlikte final müsabakasını seyrettik, şampiyon Göktepespor ve ikinci Çubukluspor takımlarına kupa ve madalyalarını takdim ettik. Turnuvaya katılan tüm takımlarımızı ve futbolcularımızı tebrik ediyorum. Birlik beraberliğe ve kaynaşmaya vesile olan bu etkinleri düzenleyen emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.”Dedi.

 
 

Paylaş