• Slide
  Hızlı Ve Hesaplı Alışverişin Adresi!
  Türkiyenin En Büyük E-Ticaret Alışveriş Sitesi
 • Slide
  Antalya Otogar 0242 331 10 03
  Hergün Antalya İstanbul - İstanbul Antalya
 • Slide
  Siteniz 11 Dakikada Hazır!
  Binlerce firma, dernek, şahıs ve devlet kurumları tarafından tercih edilen web siteci ile sitenizi açın.
 • Slide
  Antalya İzmir Nakliyat, İzmir Antalya Nakliyeci,

 

Antalyada Mantolama Dekorasyon Yalıtım İşleri
Adres : Düden Mahallesi 2337 Sokak Yücelen Sitesi B Blok Kat 2/5
Kepez - ANTALYA 

Tecrübeli teknik kadromuz ile güvenilir ve verimli ekip olma anlayışıyla; müşteri memnuniyeti ve kalite ile birlikte zamanındalık ilkerinden ödün vermeden ülke ve dünya standartlarına uygun olarak hizmet sunmaktayız.
 Hizmet kalitesi ve bunun ile bağlantılı olarak müşteri memnuniyeti arttırmaya yönelik çalışmalarımız sürekli olarak devam etmektedir. Teknolojinin katkıları ile siz değerleri müşterilerimize her noktada sorunlarınızı giderme ve destek olmak için durmaksızın çalışıyoruz.

PREFABRİKE YAPI SEKTÖRÜNÜN ÖNCÜ KURULUŞU VE ÖZELLİKLE PREFABRİK KONUT ÜRETİMİNİN AMİRAL GEMİSİ ULUSOY PREFABRİK , ÜRETTİĞİ YAŞAM ALANLARIYLA SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİNE, DOĞA İLE BARIŞIK BİR YAŞAM TARZI SUNARKEN DETAYLARDA SAKLI OLAN KALİTE ANLAYIŞIYLA KONFOR VE RAHATLIĞIN ÜST LİMİTLERİNİ ZORLAMAKTADIR. ULUSOY PREFABRİK

Tarihçe Prefabrik İnşaat 1998 yılında kurulmuş olup konut ve işyeri müteahhitliği alanında faaliyet göstermektedir. Kurulduğu günden bu yana her geçen gün büyümesini devam ettiren Ulusoy Prefabrik inşaat gerek kendi alanında gerekse faaliyet alanında hizmet veren diğer firmalar arasında saygın ve güvenilir bir firma haline gelmiştir.Ulusoy inşaat hizmet kalitesinden ödün vermeyip müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur. Her yeni projesinde, projenin bulunduğu semtin tarihi ve kültürel dokusuna zarar vermeyen özgün projelere imza atmayı başarmıştır. 

Misyon: ‘Kentin tarihi ve kültürel değerlerine sahip çıkan özgün yaşam alanları kurmak’ 

Vizyon: Deneyimini, teknolojisini, nitelikli insan kaynağını ve yenilikçi yaklaşımını sürdürmek ve yükseltmek, Türkiye’nin en kaliteli yaşam alanlarını kurmak ve Türkiye’nin önde gelen firmalarından biri haline gelmek. 

Değerlerimiz Yenilikçilik: Her zaman yeniliğe açık olmak ve sektörel tüm yenilikleri takip edip uygulamak.Müşteri odaklılık: Müşteri odaklılık şirketin tüm birimlerinde müşteriyi ön planda tutmaktır. Ulusoy Prefabrik inşaat projelerinde tasarımdan anahtar teslimine tüm aşamalarda müşteriyi düşünerek hareket eder. Sosyal Sorumluluk: Ulusoy İnşaat sahip olduğu sosyal sorumluluk bilinci çerçevesinde; çevreye, eğitime ve sosyal hayata katkı sağlayacak çalışmalar yapar.

Kalite: Ulusoy İnşaat kaliteyi bir hayat felsefesi olarak görmektedir ve kaliteden asla ödün vermemektedir . Yaptığımız binanın, temelinden çatısına, iç tasarımından dış cephesine kadar standartların üzerinde özel malzemeler kullanmaya özen gösteriyoruz. Tamamladığımız daireleri, iç tasarımlarını yaparak sahiplerine teslim ediyoruz.

 

Oska Yapı Olarak Antalyada Dekoratif Mantolama Konusunda Ki Uzmanlığımız İle Antalyada Mantolama Firmaları Arasında Uzmanlık Tecrübe Ve Garantili İş Teslimi İle Yer Almaktayız. Sizlerde Antalyada Mantolama Firmaları Arasında En Kaliteli Antalyada Dekoratif Mantolama Hizmeti Almak İsterseniz Lütfen Bize Ulaşın... Ayrıca Antalyada Villa Mantolamaları, Antalyada Dekoratif Mantoloma, Antalyada Sağlam Mantolama Antalyada Villa Söve Uygulamaları, Antalya Sağlam Mantolama, Antalya Kaliteli Malzeme Mantolama, Antalya Ödüllü Mantolama, Antalyada Dekoratif Mantolama Fiyatları, Antalyada İsteğe Özel Mantolama, Antalyada En Ucuz Mantolama Fiyatları, Antalyada En Köklü Mantolama Firmaları Arasında İlk Sıradadır. Antalya Mantolama Fiyatları Arasında Kaliteli Malzemesiyle En Uygun Fiyatlarla Hizmet Vermektedir.

 

 

 
 •   Gsm
  : 0.533 553 55 45
    Web
  : http://www.oskayapi.com
   
 •   Gsm 2
  : 0.535 780 70 80
    Eposta
  : iletisim@oskayapi.com
   
 •   Yetkili
  : Hüseyin Kaçmaz
    Eposta 2
  : muhasebe@oskayapi.com 
 •  

 
 

Online


Paylaş